Teservis silver

Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-talets början, bestående av: tekanna, gräddkanna, sockerskål, stämplad Viktor Johansson, Karlstad, svenska importstämplar, kannans höjd ca 19 cm, total vikt ca 952 g

Gravyer

463248

2017-05-20