Teservis silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-talets början, bestående av: tekanna, gräddkanna, sockerskål, stämplad Viktor Johansson, Karlstad, svenska importstämplar, kannans höjd ca 19 cm, total vikt ca 952 g
Gravyer
463248
2017-05-20