Staffan Hallström färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bågskyttar, signerad Staffan Hallström, 60/60, färglitografi, 65x83 cm

Zustandsbeschreibung

463253

2017-05-20