Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bågskyttar, signerad Staffan Hallström, 60/60, färglitografi, 65x83 cm
Zustandsbeschreibung
463253
2017-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner