Tunna

Tunna
Tunna
Tunna
Tunna
Tunna
Tunna
Tunna
Tunna
Tunna
Tunna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUNNA, Grönstedts Portvin, ek, 1900-talets början, på benställning, höjd ca 86 cm

Skador, bandsaknas

463262

2017-05-20