Toiletteset silver England
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTESET, 4 dlr, silver, England, omkring 1900, H Matthews Birmingham, importstämplade, dekor av sköldpadd, bestående av: handspegel, 2 borstar, puderdosa, spegelns längd ca 25 cm, medföljande nålfat i sköldpadd
Smärre skador
463287
2017-05-20