Toiletteset silver England

Toiletteset silver England
Toiletteset silver England
Toiletteset silver England
Toiletteset silver England
Toiletteset silver England
Toiletteset silver England
Toiletteset silver England
Toiletteset silver England

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TOILETTESET, 4 dlr, silver, England, omkring 1900, H Matthews Birmingham, importstämplade, dekor av sköldpadd, bestående av: handspegel, 2 borstar, puderdosa, spegelns längd ca 25 cm, medföljande nålfat i sköldpadd

Zustandsbeschreibung

Smärre skador

463287

2017-05-20