Ströare och senapskannor i tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖARE, 3 st, SENAPSKANNOR, 2 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 11-14 cm

Bucklor, stukningar

463291

2017-05-20