Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GESKEL SALOMON (1821-1902): figurer på gård, signerad samt daterad -69, tusch, 40x58 cm
fläckar, hanteringsveck
463333
2017-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här