Geskel Salomon

Geskel Salomon
Geskel Salomon
Geskel Salomon
Geskel Salomon

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

GESKEL SALOMON (1821-1902): figurer på gård, signerad samt daterad -69, tusch, 40x58 cm

fläckar, hanteringsveck

463333

2017-05-27