Rotetavla 1800-tal

Rotetavla 1800-tal
Rotetavla 1800-tal
Rotetavla 1800-tal
Rotetavla 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROTETAVLA, 1800-tal, sköldformad med ram runtom, upphängning, ca 82x58 cm inkl ram

Slitage

463341

2017-05-30