Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROTETAVLA, 1800-tal, sköldformad med ram runtom, upphängning, ca 82x58 cm inkl ram
Slitage
463341
2017-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här