Tore Ahnoff

Tore Ahnoff
Tore Ahnoff
Tore Ahnoff
Tore Ahnoff

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE AHNOFF (1917-2016): Hagaplan, olja på duk, signerad, 33x40 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

463349

2017-05-22