Skylt stora riksvapnet

Skylt stora riksvapnet
Skylt stora riksvapnet
Skylt stora riksvapnet
Skylt stora riksvapnet

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKYLT, 1900-tal, glas, fasettslipad kant, bemålad dekor av stora riksvapnet, diameter ca 50 cm

Kuntoraportti

Borrade hål för montage, bemålning med repor

463359

Päivämäärä:

2017-05-20