Skylt stora riksvapnet
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKYLT, 1900-tal, glas, fasettslipad kant, bemålad dekor av stora riksvapnet, diameter ca 50 cm
Kuntoraportti
Borrade hål för montage, bemålning med repor
463359
Päivämäärä:
2017-05-20