Eva Ström Svensson

Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson
Eva Ström Svensson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA STRÖM SVENSSON: Äpplen, signerad, olja på duk, 48x61 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

463361

2017-05-22