Tor Bjurström

Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Franskt landskap, signerad Bjurström samt intygad a tergo,, olja på duk, ca 32x40 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

463369

2017-05-22