Soffbord Nordiska Kompaniet

Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, mahogny samt valnöt, 1900-talets mitt, kvadratisk skiva, Nordiska Kompaniet (NK-Verkstäder), höjd ca 50, 105x105 cm

Bruksslitage, ytskador

463372

2017-05-20