Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHI WING LO, byrå/ sideboard, design för Giorgetti, 10-lådig, skyltmärkt och numrerad 24143, fanér sannolikt i lönn, höjd ca 85, 150x45 cm
Nedre kant med mindre ytskador
463375
2017-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här