Chi Wing Lo för Giorgetti

Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti
Chi Wing Lo för Giorgetti

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHI WING LO, byrå/ sideboard, design för Giorgetti, 10-lådig, skyltmärkt och numrerad 24143, fanér sannolikt i lönn, höjd ca 85, 150x45 cm

Nedre kant med mindre ytskador

463375

2017-05-20