Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGAFFLAR, 4 st., silver, två av Isac Sauer, Stockholm 1771, två av Pehr Zethelius, Stockholm 1777-78, svensk rund modell, vikt ca 295 g
Vapenstämplar, slitage
463393
2017-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här