Väggpendyl 1800-tal

Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGPENDYL, nyränessans, sannolikt Tyskland, fanérad i valnöt, dekorelement i mässing bl.a med lejonmaskaron, urtavla med arabiska siffor, höjd 78, bredd 55 cm

Fanérbortfall, skador.

463403

2017-05-25