Bordslampor 4+4 1970/80-tal
2017-05-22
463433
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÖNSTERLAMPOR, 4+4 st, 1970/80-tal, hållare i gul och vitmetall, brun glasmassa, höjd 20,5-26 cm
Bruksslitage