Golvlampfötter mässing

Golvlampfötter mässing
Golvlampfötter mässing
Golvlampfötter mässing
Golvlampfötter mässing
Golvlampfötter mässing
Golvlampfötter mässing

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPFÖTTER, 3 st, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, delvis kulformade, höjd 122-127 cm

Bruksslitage

463463

2017-05-22