Bordslampor
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, fot och i mässing, skaft, stämpelmärkt EBM samt 6003 Made in Sweden, senare skärmar, höjd ca 67 cm (till hållaren för skärmen)
Bruks och åldersrelaterat slitage.
463475
2017-05-21