Ljusstakar Louis Xv stil

Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil
Ljusstakar Louis Xv stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, brons, höjd ca 27,5 cm

Slitage, borrad för el

463483

2017-05-22