Kjartan Slettemark färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJARTAN SLETTEMARK (1932-2009): Nixon, signerad Kjartan, 25/250, färglitografi, bladmått ca 60x49 cm

463502

2017-05-21