Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): "Slussen", signerad, numrerad och daterad Sven Olov Ehren -72, färglitografi, bildmått ca 18x56 cm

463538

2017-05-21