Ivar Naumann oljemålning

Ivar Naumann oljemålning
Ivar Naumann oljemålning
Ivar Naumann oljemålning
Ivar Naumann oljemålning
Ivar Naumann oljemålning
Ivar Naumann oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAR NAUMANN (1851-1906): Höstlandskap, signerad och daterad Ivar Naumann 1893 Rotsunda, olja på duk, 70x85 cm

463544

2017-05-21