Teckningar 1900 militaria

Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria
Teckningar 1900 militaria

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MILITARIA - TECKNINGAR, (7 st) 1900-talets första del, militaria-motiv, delvis signerade Stallarholm, Gillberg efter Vernet, H.Dahlström, Weiss, Gösta Törneqvist, enligt påskrift Garibaldi Lindberg, Paul Myrén, tusch, laveringar, blyerts, 23x25 - 31x24,5 cm

Oramade

463548

2017-05-21