Stockholm akvareller och tusch
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOCKHOLMSMOTIV, (12) signerade Per Lindroth "Telefontornet", M.Borg "Gamla Brogatan", Wilhelm Holm "Gamla Mosebacke", Nils Holmström "Stureplan", "Drottninggatan 110", Frans Lindström "Hofstallet","Gamla Djurgårdsteatern", "Drottningholms värdshus" "Svea Hofrätt/Riddarholmen, August Olsson "Källaren Berzelius", Helge Sjöqvist "Torsgatan", E.Ödberg "Tjärhovsgatan", akvareller, tusch mm, varierande mått
Oramade
463553
2017-05-21