Stockholm akvareller och tusch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOCKHOLMSMOTIV, (12) signerade Per Lindroth "Telefontornet", M.Borg "Gamla Brogatan", Wilhelm Holm "Gamla Mosebacke", Nils Holmström "Stureplan", "Drottninggatan 110", Frans Lindström "Hofstallet","Gamla Djurgårdsteatern", "Drottningholms värdshus" "Svea Hofrätt/Riddarholmen, August Olsson "Källaren Berzelius", Helge Sjöqvist "Torsgatan", E.Ödberg "Tjärhovsgatan", akvareller, tusch mm, varierande mått

Oramade

463553

2017-05-21