James Rosenquist färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES ROSENQUIST (född 1933): "Heland Wetterling", utställningsaffisch, signerad James Rosenquist, bladmått 66x79 cm

463557

2017-05-22