Lennart Jirlow färglitografi Millenium

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Millenium", signerad L. Jirlow, 893/1999, färglitografi, bildmått ca 57x71 cm

Oramad

463564

2017-05-29