Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, två moduler i form av hängskåp och skänk, hängskåpet är från 1800-talet och underdelen nytillverkad för att passa hängskåpet, totalt 3 hyllplan, ådringsmålat, total höjd ca 190, samt 64 x 42 cm.

Renoverat och kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage.

463565

2017-05-22