Hörnskåp furu 1800-tal

Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal
Hörnskåp furu 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, furu, 2 delat, höjd ca 204, 112x73

Bruksslitage, renoverat, kompletterat, nyckel finns att avhämta på utlämningen

463577

2017-05-22