Alain Le Yaouanc mapp

Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp
Alain Le Yaouanc mapp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALAIN LE YAOUANC (Frankrike f. 1940): "1101", Mapp med 8 litografier, varav 3 st ramade, signerade och numrerade 5/125, utgiven av Maeght, Paris, 1970, bladmått ca 60x48 cm

Mappen en komplett

463578

2017-05-22