Alain Le Yaouanc mapp
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALAIN LE YAOUANC (Frankrike f. 1940): "1101", Mapp med 8 litografier, varav 3 st ramade, signerade och numrerade 5/125, utgiven av Maeght, Paris, 1970, bladmått ca 60x48 cm
Mappen en komplett
463578
2017-05-22