Glasservis Kosta Odelberg junior

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", 9 champagneglas samt 6 selterglas, 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd ca 7 resp 16 cm

463584

2017-05-22