Pär Gunnar Thelander etsning
2017-05-22
463589
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition med lejon och jordgubbe, signerad P. G. Thelander, daterad i trycket 1973, artist proof, etsning, ca 49x64 cm