Hiroshige, japanska träsnitt

Hiroshige, japanska träsnitt
Hiroshige, japanska träsnitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HIROSHIGE II & KUNISADA III: 36 examples of the pride of Edo, träsnitt, 32,5x22,5 cm, oramad

Fäst i över- o högermarg, slitage, lagningar nedre hörnen

463605

2017-05-22