Sengustaviansk chiffonjé

Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé
Sengustaviansk chiffonjé

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHIFFONJE, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny, lister, nyckelskyltar, draghantag och fothylsor i mässing, med stenskiva, höjd ca 121, 94x51 cm

List saknas, innernyckel saknas, fanerbortfall, lösa dekordelar medföljer

463607

2017-05-22