Sengustaviansk chiffonjé
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHIFFONJE, 1800-tal, sengustaviansk, mahogny, lister, nyckelskyltar, draghantag och fothylsor i mässing, med stenskiva, höjd ca 121, 94x51 cm
List saknas, innernyckel saknas, fanerbortfall, lösa dekordelar medföljer
463607
2017-05-22