Certina armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, quartz, plexiglas, vit urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, refnr. EOL 115.9299.68, diameter 34 mm, svart läderband ej i original
Batteri utgånget, SAV granaterar ej funktionen, plexiglas med repor, armband med slitage
463621
2017-05-22