Certina armbandsur 18 k guld

Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld
Certina armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, quartz, plexiglas, vit urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, refnr. EOL 115.9299.68, diameter 34 mm, svart läderband ej i original

Batteri utgånget, SAV granaterar ej funktionen, plexiglas med repor, armband med slitage

463621

2017-05-22