Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Ols Maria", 1919, signerad Zorn, etsning, ca 19x29 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 167
Ej examinerad ur ram, gulnad
463626
2017-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här