Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

KISTA, 1700-tal, furu, smidesbeslag, låsbar, grön och blåmålad, höjd ca 30, 107x41 cm

Ytskador

463633

2017-05-22