Stegstolar 4st

Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st
Stegstolar 4st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGSTOLAR, 1 par, 17/1800-tal, stegrygg, furu, raka kopplade ben, sitthöjd ca 46 cm

Ostadiga, slitage, ett stag saknas

463639

2017-05-22