Bordsur senempire

Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets mitt, senempire, svärtat trä, alabaster, förgylld och emaljerad urtavla med arabiska siffror, tandsnitt i pärlemor, höjd ca 38, 25x12 cm, nyckel finns

Smärre skador

463643

2017-05-22