Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, förgylld, stämplad med Jönköpings Hallstämpel, krönet med bandrosett, klassicerande sceneri, ramen med pärlstav, kvicksilverfolierade glas, 148 x 57 cm
Något slagen, smärre skador
463644
2017-05-23