Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, förgylld, stämplad med Jönköpings Hallstämpel, krönet med bandrosett, klassicerande sceneri, ramen med pärlstav, kvicksilverfolierade glas, 148 x 57 cm

Något slagen, smärre skador

463644

2017-05-23