Fåtölj i rokoko

Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko
Fåtölj i rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMLÄNSSTOL, 1700-tal, rokoko, bok, främre fotavslutningar i claw and ball, sitthöjd ca 46 cm

Omfattande skador och lagning, orangrepp

463645

2017-05-22