Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMLÄNSSTOL, 1700-tal, rokoko, bok, främre fotavslutningar i claw and ball, sitthöjd ca 46 cm
Omfattande skador och lagning, orangrepp
463645
2017-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här