Stolar barock

Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, ek, 1700-tal, barock, svarvade ben, pärlspik, sitthöjd ca 49 cm

Renoverade och kompletterade, sits med skador och slitage

463652

2017-05-22