Goebel Hummel

Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOEBEL, "Hummel", figuiner, 4 st. polykromt flintgods, den största med märkning från 1935 samt 47/2, samtliga signerad M.J Hummel i godset, de tre övriga från mitten av 1900-talet, höjd ca 11-18 cm

463653

2017-05-22