Goebel Hummel
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOEBEL, "Hummel", figuiner, 4 st. polykromt flintgods, den största med märkning från 1935 samt 47/2, samtliga signerad M.J Hummel i godset, de tre övriga från mitten av 1900-talet, höjd ca 11-18 cm
463653
2017-05-22