Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, tvådelat, 1900-tal, bemålat, inredning med flyttbara hyllplan, höjd ca 190, 150 x 42 cm, nycklar medföljer
Lätt ytslitage, stötmärken
463656
2017-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här