Vitrinskåp
2017-05-22
463656
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, tvådelat, 1900-tal, bemålat, inredning med flyttbara hyllplan, höjd ca 190, 150 x 42 cm, nycklar medföljer
Lätt ytslitage, stötmärken