Taburett senbarock

Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock
Taburett senbarock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TABURETT, 1700-tal, senbarock, skuren, svartmålad, förgylld, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålning, klädsel med fläckar

463658

2017-05-22