Francois Fiedler litografier

Francois Fiedler litografier
Francois Fiedler litografier
Francois Fiedler litografier
Francois Fiedler litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCOIS FIEDLER (Ungern, 1921-2001): (2): Kompositioner, signerad Fiedler, 9/100 respektive 59/75, litografi, bladmått ca 56x76 resp ca 44x57 cm

Gulnade blad

463659

2017-05-22