Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCOIS FIEDLER (Ungern, 1921-2001): (2): Kompositioner, signerad Fiedler, 9/100 respektive 59/75, litografi, bladmått ca 56x76 resp ca 44x57 cm
Gulnade blad
463659
2017-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här