Gunnar Nylund figurin samt fat Knabstrup

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NYLUND, Rörstrand, glaserat stengods, i form av fisk, signerad, höjd med träsockel ca 16 cm, medföljande två fat, Knabstrup, 16x12 cm

fat med smärre kantnagg

463677

2017-05-22