Design Lisa Larson

Design Lisa Larson
Design Lisa Larson
Design Lisa Larson
Design Lisa Larson
Design Lisa Larson
Design Lisa Larson
Design Lisa Larson
Design Lisa Larson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON, "Pelle", figurin, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, signerad Pelle LL, etikettmärkt, höjd ca 20 cm

fotnagg

463694

2017-05-22